Ümraniye Akşam Lisesi | İzmir Rehber
  • info@izmirrehber.com
  • 0 850 303 81 08
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
55 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: engin bilgin
  • ADRES: şerifali mah. emin sok. no:28
  • TELEFON: 0 (216) 415 0083
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Ümraniye Akşam Lisesi Okulumuz, Özel Ümraniye Akşam Lisesi Yönetiminde, Akşam Lisesi sektörlerinde, İstanbul İlinde, Ümraniye İlçesi, Şerifali Mahallesi. Emin Sok. No:28 Adresinde 11 yıldır tecrübe ve deneyimi ile hizmet vermektedir.
Ümraniye Akşam Lisesinin kuruluş amacı Akşam Liseleri, ortaokul mezunlarına, örgün eğitim hakkını kaybeden (iki sene üst üste sınıfta kalan öğrenci örgün hakkını kaybeder) öğrencilere, açık öğretim lisesi öğrencilerine, lise eğitimlerini ara sınıflarda yarım bırakmış öğrencilere, 18 yaşını doldurmuş ama lise okuma hakkını kullanmamış öğrencilere, 12. sınıfta beklemeli olan öğrencilere lise diploması alabilmeleri için eğitim ve öğretim vermektedir. Özel Akşam Lisemiz özel şahıslar tarafından kurulan ücretli bir okuldur.
Ümraniye Akşam Lisemiz Şile akşam lisesi, Sancaktepe akşam lisesi , Üsküdar akşam lisesi, Ataşehir akşam lisesi, Kadıköy akşam lisesi, Beykoz akşam lisesi, Maltepe akşam lisesi, Sultanbeyli akşam lisesi konumlarına oldukça yakın, ulaşımı kolay, ulaşım araçları oldukça fazladır.
Ümraniye Akşam Lisemiz kolayca ulaşa bileceğiniz, güvenle kayıt olabileceğiniz, 11 yıllık tecrüye dayanan, binlerce mezun vermiş, fiyatları oldukça uygun, esnek ödeme seçenekleri, güleryüzlü idareci ve öğretmenler ile kayıt olabileceğiniz, diploma alabileceğiniz bir kurumdur.
Özel Akşam Lisesi hakkında web sayfamız üzerinde tüm detayları okuyabilir, mesaj gönderebilir, öneri istekleriniz yazabilirsiniz. SMS’le Firma Bilgilerini gönderebilir, Özel Umut Akşam Lisesi Okulumuzu beğenebilir, Yorum yapabilir ve takip edebilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.