Etkinlikler | İzmir Rehber
  • info@izmirrehber.com
  • 0 850 303 81 08
,

ETKİNLİKLER

Doğukan Manço Konseri

Doğukan Manço Konseri

86.İzmir Enternasyonel Fuarı kapsamında 19 Ağustos 2017 Saat: 20.30 İzmir Fuar Çim Konser Alanında Doğukan Manço Konseri ücretsizdir.

Nilüfer Konseri

Nilüfer Konseri

86.İzmir Enternasyonel Fuarı kapsamında 18 Ağustos 2017 Saat: 21.30 İzmir Fuar Çim Konser Alanında Nilüfer Konseri ücretsizdir.

86. İzmir Enternasyonal Fuarı

86. İzmir Enternasyonal Fuarı

Tarihi boyunca pek çok medeniyete ev sahipliği yapmış olan İzmir; ülke tarihinin ilk fuarının da ev sahibiydi. 85 yıl önce savaşlara, kıtlıklara, krizlere rağmen düzenlenen Türkiye’nin ilk ve en kapsamlı ticaret fuarı İzmir Enternasyonal Fuarı, 86. kez kapılarını geleceğe açacak. Her yıl başka bir temayla düzenlenen İzmir Enternasyonal Fuarı’nın bu yılki  teması “İNOVASYON – ENERJİ”. […]

İzmir Gençlik Festivali

İzmir Gençlik Festivali

İnciraltı Kent Ormanı 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nda İzmir Gençlik Festivali ile renkleniyor. 19 Mayıs’ta Ata’mızı saygıyla anıyor, Gençlik ve Spor Bayramı’nı İzmir’in en büyük kent ormanında, en coşkulu festivalle kutluyoruz! 18-21 Mayıs tarihleri arasında ağaçların gölgesinde çadır kuruyor, birbirinden renkli sahne performansları ve spor aktiviteleri ile gün boyu eğlencenin doruklarına çıkıyoruz. […]

Haluk Levent Konseri

Haluk Levent Konseri

Bornoca Belediyesinin 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı etkinliklerinde 18 Mayıs akşamı saat:20.00 daHaluk Levent Bornova Cumhuriyet Meydanında hayranlarıyla buluşuyor.

Hadise Mini Konser ve İmza Günü

Hadise Mini Konser ve İmza Günü

14 Mayıs Pazar günü saat:16.00 da Hadise İzmir Optimum Outlet Alışveriş Merkezinde mini bir konser ve imza günü ile hayranlarıyla buluşacak.

Renklerin Festivali

Renklerin Festivali

Gençler ve Kendini Genç Hissedenler.. Tam size uygun bir etkinliğimiz var. ‘Renklerin Festivali’ için 20 Mayıs’ta Buca Gölet’te buluşuyoruz. Etkinliğimiz ücretsizdir. Buca Gölet’e Nasıl Ulaşırım ? – Etkinliğimizin yapılacağı gün saat 14:00, 15:00 ve 16:00’de Buca Belediyesi’nin önünden araç kalkacaktır. -Hasanağa Bahçesi’nden kalkan Kaynaklar dolmuşlarıyla da Buca Gölet’e ulaşabilirsiniz. – ESHOT 176 no’lu otobüsle de […]

Sertab’ın Oda Müziği

Sertab’ın Oda Müziği

Sertab’ın Oda Müziği 22 Nisan 2017, Cumartesi, 21:00 Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi Biletler 1. Kategori – 165.00 TL 2. Kategori – 132.00 TL Güçlü sesi ve harika performansıyla Sertab Erener, “Sertab’ın Oda Müziği” projesi ile Ahmet Adnan Saygun Sanat Merkezi’nde….

Müziğin ruhunu “So Soul Band” ile keşfet

Müziğin ruhunu “So Soul Band” ile keşfet

İzmir Optimum Outlette 13 Mayıs 2017 Saat:19.30 da düzenlenecek olan etkinlik ücretsiz olarak sizlerle…

Tekno Karnaval

Tekno Karnaval

İzmir’de ilk kez düzenlenecek 23 Nisan Tekno Karnaval, 23 Nisan’da İzmir Arena’yı tam bir karnaval yerine çevirecek. 5-15 yaş grubu çocuklarla aileleri, unutamayacakları bir gün geçirecek. Sabah saat 10:00’da kapılarını açacak olan İzmir Arena tarihi günlerinden birini yaşarken, etkinliğe katılanlar doyasıya eğlenecek. Gün boyu çeşitli etkinliklerle sürecek 23 Nisan Tekno Karnaval, akşam saat 22:00’da sona […]

Nil Karaibrahimgil Konseri

Nil Karaibrahimgil Konseri

İzmir Büyükşehir Belediyesi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı şenlik havasında kutlayacak. Programda ünlü sanatçı Nil Karaibrahimgil’in konseri de olacak. Konser saat 16:00’da Kültürpark çim alanda ücretsizdir. Tüm halkımız davetlidir.

Derya Uluğ Konseri

Derya Uluğ Konseri

Bayraklı Belediyesi 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinliklerini Türk pop müziğinin son dönemlerdeki önemli seslerinden Derya Uluğ konseriyle taçlandıracak. 23 Nisan Pazar günü Smyrna meydanındaki konser saat 20.00’da başlayacak.

22. İzmir Kitap Fuarı

22. İzmir Kitap Fuarı

Tüyap Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından, Türkiye Yayıncılar Birliği işbirliği beraberinde hazırlanan 22. İzmir Kitap Fuarı, 22-30 Nisan 2017 tarihleri arasında her zamanki yerinde Kültürpark’ta (Uluslararası İzmir Fuar Alanı’nda) düzenlenecektir. Bu yıl 400 yayınevi ve sivil toplum kuruluşunun katılımıyla gerçekleşecek 22. İzmir Kitap Fuarı, yaklaşık 150 kültür etkinliğine ev sahipliği yapacaktır. Dokuz gün boyunca düzenlenecek […]

Pentagram 30. Yıl Akustik Konseri

Pentagram 30. Yıl Akustik Konseri

Pentagram 30. yılını Akustik albüm ve konserlerle kutluyor. Pentagram ‘Akustik’ albümü ilk konseri ile 17 Mart akşamı İzmir Arena’da! “Akustik” albümü Sony Music etiketiyle 3 Mart’ta müzikseverlere sunulan Pentagram akustik konserler serisine başlıyor. Davulda Cenk Ünnü, bas gitarda Tarkan Gözübüyük, gitarlarda Hakan Utangaç, Metin Türkcan ve vokalde Gökalp Ergen’den oluşan gruba, akustik konserlerde bu müzikal […]

1.Karşıyaka Tiyatro Festivali

1.Karşıyaka Tiyatro Festivali

1.Karşıyaka Tiyatro Festivali ile İzmir’li sanat severler 25 Mart – 7 Nisan tarihlerinde Bostanlı Suat Taşer tiyatrosunda,tiyatro ile buluşuyor.

“Tatlım Tatlım” Film Ekibi Optimum’da Seyirciyle Buluşuyor

“Tatlım Tatlım” Film Ekibi Optimum’da Seyirciyle Buluşuyor

“Tatlım Tatlım” Film Ekibi Cinemaximum Optimum’da Seyirciyle Buluşuyor. Tatlım Tatlım filmi gösteriminden hemen yarım saat önce film ekibi izleyicisiyle buluşuyor.