Şeref Pen | İzmir Rehber
  • info@izmirrehber.com
  • 0 850 303 81 08
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,235 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Şerefhan Özsunar
  • ADRES: Vatan Mahallesi 9043 Sok. No:9/D Yeşilyurt
  • TELEFON: 0 (507) 661 8096
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 19:00
SERVİS SAATLERİ 09:00 - 18:00
SERVİS YERLERİ İZMİR

FİRMA HAKKINDA

İzmir Karabağlar’da 2012 yılında başladığımız sektörde 2017 yılında Şeref Pen adıyla genç ve dinamik kadromuz ile müşterilerine hizmet vermeye başladı. Şeref Pen; pvc kapı ve pencere sistemleri, alüminyum doğrama, balkon ve merdiven korkuluk sistemleri, panjur sistemleri, pvc oda kapıları ve sineklik vb. gibi ürünler ile faaliyet alanını sürekli genişleterek profesyonel ekibiyle “Kaliteli ve Zamanında” iş anlayışıyla başarılı hizmetler vermeyi amaçlamaktadır. Kuruluşundan bugüne kadar teknolojik ve sektörel gelişmelerin ve yeniliklerin yakın takipçisi olup bu yönde bilgi birikimini ve gelişimini sürdürmektedir.

Firma olarak en iyi reklam “Müşteri Memnuniyeti” anlayışıyla malzeme seçiminde titizliği, dürüst ticaret konusundaki hassasiyeti ve müşterilerimizden aldığımız güven ile sağlam ve emin adımlarla müşterilerimize her zaman en iyiyi, en uygun fiyatlarla sunmayı hedefliyoruz.

Kalite anlayışından hiçbir zaman taviz vermeyen ve birinci ilkesi müşteri memnuniyeti olan firmamız sizlere uzun yıllar hizmet vermeye devam edecektir. Her ŞEREF PEN ürünü senelerin getirdiği tecrübelerin sonucudur. Bunu ürünlerimizdeki işçiliklerde görebilir, konfor, ses, ısı izolasyonu ve eşsiz performanslarında hissedebilirsiniz.

Tüm işlerimiz ŞEREF PEN garantisinde olup, müşterilerimizin memnuniyeti bizim için öncelikli hedefimizdir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.