Reklart | İzmir Rehber
  • info@izmirrehber.com
  • 0 850 303 81 08
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
120 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Mustafa Çetin
  • ADRES: İsmet Kaptan, Şevket Özçelik Sk. No:59 K:6 D:613 Konak / İzmir
  • TELEFON: 0 (554) 744 4916
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 18:30
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Reklart olarak var olduğumuz günden bu yana amaçlarımız
doğrultusunda ilerlemeye gayret gösteren, hedeflerine önem veren ve kurumsal çalışmalarımızla dikkat çekmekteyiz. Her durumda vizyonumuzu ön plana çıkarmaya, misyonumuzla gündemde kalmaya özen göstermekteyiz. İnternet siteleri, logo tasarımları, sosyal medya tasarımları, katalog tasarımları, iç ve dış cephe tasarımları ile birlikte reklamcılık ve matbaacılık sektöründe de gelişmeye devam etmekteyiz. Müşterilerimize danışmanlık hizmeti vererek ilgili tüm aşamaları takip edip işleyişe göre yön vermekteyiz.
Çalışmalarımızı titizlikle ve müşterilerimizin talepleriyle bağdaştırıp ortaya çıkardığımız hizmeti sizlerle paylaşmak bizleri daha da ileriye götürdüğünü düşündüğümüz bir gerçektir. Kurulduğumuz ilk günden bu yana sürekli istihdam sağlayarak git gide üzerine yeni fikirler katıyor ve yolumuza devam ediyoruz. Yolumuza devam ederken edindiğimiz ilkeler, prosedürler ve gelişmeye açık tüm düşüncelerimizi her seferinde yeniliyoruz. Biliyoruz ki yeni nesil sürekli gelişme kaydetmekte. Farkındalık yaratabilmek için çağımıza uyum sağlamak bizim stratejimizin bir parçası.
Gerek müşterilerimiz olsun gerek çalışanlarımız ortak paydada nasıl buluşuyoruz tabi ki saygı, anlayış ve çalışma azmi. Azmin getirdiklerine yaptığımız işler sayesinde ulaşmış bulunmaktayız ve bulunmaya devam edeceğiz.
Kurumsallığın ön planda olduğu firmamızı daima müşteri memnuniyetiyle andırıyor ve çalışmalarımızı devam ettiriyoruz. Müşteri için önemli olan püf noktalar bizim taslağımızı oluşturur. İsteklere yanıt vermeye tamda bu noktada başlıyoruz akabinde araştırmalarımız sonucunda hazırladığımız ürünü veya hizmeti sunuyoruz. Sunduktan sonra işimizi bırakmıyor hizmet sonrası kısmımızla müşterilerimizin düşünceleri ve memnuniyetleri notlarını alıyoruz.
Profesyonel kelimesi bizim misyonumuzun anahtarıdır bunu yaparken güvenirliğimizi elden bırakmayan, kaliteyle müşteri memnuniyetini sağlayan, uygun fiyatlarla da gülümseten firmamızın kurumsal öncülüğünü korumaktayız. Fikirlerimiz fikirlerinize öncü olsun diyerek firmamızın başındayız.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.