MY Nakliyat | İzmir Rehber
 • info@izmirrehber.com
 • 0 850 303 81 08
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
86 ZİYARETÇİ
 • YETKİLİ KİŞİ: Yuşa Çepe
 • ADRES: Binbaşı Reşatbey Mahallesi 384 Sokak No13 Gaziemir izmir
 • TELEFON: 0 (850) 203 1252
 • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 00:00 - 00:00
SERVİS YERLERİ İZMİR

FİRMA HAKKINDA

Markamızı ciddiye alıyoruz. Toplanan 4.000+ müşteri anketinden% 98’ten fazlası ya “Kesinlikle” ya da Muhtemelen “hizmetlerimizi akrabalarına veya arkadaşlarına” tavsiye edeceklerini söylüyor.
İzmir Nakliyat ve Taşımacılık Sektöründe yıllarca çalıştıktan sonra, İzmir Evden eve Nakliyat ve İzmir Şehirler arası Nakliyat Konusunda Firmaların Eksik, Düzenli, Güvenilir, Profesyonel olmadığına tanık olan, Mustafa YILDIZ “Bu Hizmetten Daha İyisini Hakediyor İnsanlar” diyerek. İzmir de MY Nakliyatı Kurdu,Yıl 2001’de Bir Kamyon İle Başladığı Bu Yolda Şimdiyse 20’den fazla kamyon ve yaklaşık 66 profesyonel Taşıma ve deneyimli personeliyle 2001’den beri İzmir Başta Olmak Üzere Tüm Türkiye’de Evden eve Taşımacılık,Şehirler arası Nakliyat, Şehir içi Nakliyat, Parça Yük Taşımacılığı Özel Eşya (Antika ve Piyano ) Taşımacılığı Hizmeti Veriyor ve Hepsi sizin gibi sadık müşterilerimiz Sayesinde.

2001’den bu yana, My Nakliyat , mükemmellik ve müşteri memnuniyeti için çalışıyor. Her geçen gün, müşterilerimize mümkün olan en az stresle evlerini ofislerini taşıma konusunda zorluklarını başarmalarına yardımcı olmak için çok uzun bir geleneğe devam ediyoruz; eşyalarınızı evler arasında oldukları sırada güvenli bir şekilde taşımak; ve süreçte kaçınılmaz olan sayısız detay ve engellerle başa çıkıyoruz.

İzmir veya Ege bölgesinde daha Profesyonel Nakliye ve Depolama şirketi bulamazsınız. Bunun için sözümüzü kabul etmediyseniz, Yorumlarımız oldukça net ve müşteri geri bildirim sayfamızda bulunuyor. Google de Bizi Sorgulayabilirsiniz. My Nakliyat ve Eşya Depolama‘dan ücretsiz fiyat almaya hazırsanız, lütfen çevrimiçi formumuzu doldurun veya bizi (0850) 203 12 52 numaralı telefondan arayın. Şimdi bize ulaşın!

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

 • Hüseyin aslan 7 Mart 2021 22:04 CEVAPLA

  Çok araştırdık, kurumsal nakliye şirketi konusunda uzman bir firma olarak my nakliyat ile taşınmaya karar verdik, ekspertiz Halil bey evimizi ziyaret ederek herşeyi olduğu gibi anlattı acık ve net sekilde söylediklerimizin tamamını yaparız artı bizden beklentiniz varsa belirtin size açık ve net sekilde cevap verebilelim kısacası özü sözü bir firma olduklarını anladım perde takmıyoruz, avize takmıyoruz klima uydu anten işlemleri yapmıyoruz diyerek açıkça belirttiler. Taşıma günü geldi çattı kırmızılı ekip geldi oldukça genç bir kadro herşeyi paketliyorlar ama beni en çok sasırtan olaysa mobilyayı bayan personel söküp paketliyor mutfagıda bayan personel topluyor harika paketleme yaptılar lakin aksilik olacak ya sehpa üstü çizilmiş ekip sefi bize gösterdi ve size 5 iş günü içerisinde geri getireceğiz diyerek araca geri koydular herşeyi beraberce kontrol ettikten sonra ekip şefi ücretsiz dezenfektan yapıyoruz diyerek evi ilaçladılar 5 gün sonra sehpa geldi cila atılmış harika bir firma yaptığı işin arkasında duruyor İzmir evden eve nakliyat tavsiye edebileceğim bir yer soran olursa my nakliyat diyeceğim süphesiz tesekkür ederim her konuda yardımcı olan tüm çalışanlara, hayırlı işler dilerim

 • ERKAN SERİN 26 Mart 2021 18:47 CEVAPLA

  Gelen evden eve nakliyat ekibi olağanüstü idi. Onları 5 üzerinden 5 olarak değerlendirirdim. Müşteri hizmetleri, profesyonellik ve işlerin nasıl halledilmesi gerektiği konusunda olağanüstü. Ayrıntılara çok dikkat ediyorlar ve çok düşüncelilerdi. Sürücü Mesut ve Mobilyacı Yasin her ikisinin de performansları diğer arkadaşların üstündeydi. Müşteri hizmetlerinin, kaliteli hizmetin ve ayrıntılara verilen dikkatin ne olduğunu gerçekten somutlaştırıyorlar. Eşyalarımı kendilerine aitmiş gibi davrandılar ve her şeyle ilgilendiler. Ayrıca, mükemmel müşteri hizmeti sağlamak için kendi yollarını kullandılar. MY Nakliyat, bu denli özverili ve müşteri odaklı ekipleri oluşturdukları için şanslı izmir en iyi evden eve nakliyat firması my nakliyat