Karşıyaka Halı Yıkama | İzmir Rehber
  • info@izmirrehber.com
  • 0 850 303 81 08
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
299 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Aytekin Yıldırmaz
  • ADRES: Zübeyde Hanım Mah. 7682. Sok. No:38
  • TELEFON: 0 (232) 367 8054
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 19:00
SERVİS SAATLERİ 09:00 - 19:00
SERVİS YERLERİ İZMİR

FİRMA HAKKINDA

Karşıyaka Halı Yıkama hizmeti veren Altın Fırça Halı Yıkama 17 Senelik sektördeki tecrübesini ve birikimini ön plan da tutarak hijyen ve uygun fiyat politikası ile de öne çıkmaktadır.

Altın Fırça Halı Yıkama, Karşıyaka, Çiğli, Bornova ve Bayraklı bölgelerine hizmet vermektedir.Firmamızı aradıktan en kısa süre içinde adresinizden halılarınızı teslim alarak firmamıza getirilmektedir. İlk aşamada halılarınızın tipi tespit edilir. Uygun program seçilir.

Karşıyaka Halı Yıkama
Yıkama işlemleri gün içerisinde tamamlanır. Kuruma odalarımızda halılarınızın detaylı bakımları yapılır. Yine bizlere verilen adrese en kısa sürede teslim edilir. Teknolojik ürünleri kullanmaya ve firmamıza dahil etmeye devam ediyoruz, bu sayede daha özle ve daha güçlü bir yıkama hizmeti sunarak sizlerin memnuniyetini daha üst seviyelere taşımayı başarıyoruz.

Hizmet Verdiğimiz Bölgeler
Altın Fırça Halı Yıkama olarak hizmet verdiğimiz bölgelerden bazıları şunlardır. Karşıyaka, Bostanlı, Mavişehir, Atakent, Bayraklı, Çiğli, Bornova, Şemikler, Egekent, Evka 2, Evka 5,Güzeltepe, Alaybey, Yeni Girne, Demirköprü, Atatürk Mahallesi, Naldöken, Gümüşpala, Güzeltepe, Serinkuyu, Nergiz, Onur Mahallesi, Cumhuriyet, Elit Sitesi, Esin Sitesi, Postacılar Mahallesi, İzkent, Sasalı, Balatçık, Dedebaşı, Yalı, Aksoy, Bahriye Üçok, Nafiz Gürman, Yamanlar,Tuna Mahallesi, Bahçeli Evler, Naldöken, Evka 4

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.