İzmir Su Tesisatı | İzmir Rehber
  • info@izmirrehber.com
  • 0 850 303 81 08
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
56 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Ali Tunç
  • ADRES: İzmir - Konak
  • TELEFON: 0 (532) 516 7349
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

“Ev, işyeri atölye, hastane, cafe, restoran ve diğer tüm mekanlarda su tüketimi en temel ihtiyaçlardan biridir. Su tesisatı gerek su dağıtım merkezlerindeki teknik aksaklıklardan gerek yapı içi boru hattındaki ekonomik ömrün tamamlanmasından ya da çeşitli arıza, tıkanma ve yırtılmadan dolayı kesintilere sebep olmaktadır. İzmir su tesisatı hizmeti veren firmalar arasında %100 müşteri memnuniyetiyle zaman ve para tasarrufu güvencesini temin ettiğimiz işletmemizde kaçak, arıza, bakım, onarım ve kurulum işlemleri kısa sürede yerine getirilmektedir.

Müşterilerimizin evlerinde ve işyerlerinde yaşanan su kaçağı, gider tıkanıklığı, klozet tıkanıklığı ve banyo gideri tıkanıklığı gibi gündelik sorunlarını son model teşhis ve bakım cihazlarıyla gideriyoruz. İzmir’in en iyi ve en etkin su tesisatı tamirci personeline sahip olduğumuzu belirtiyor; arıza ve bakımlarında her zaman bizi tercih eden müşterilerimize şükranlarımızı sunuyoruz.

Tuvaletlerde ve banyolardaki tıkanıklık, arıza ve fiziki bozulmalarda başlıca hizmetlerimiz su kaçağı tespiti, su kaçağı bulma, tuvalet gider açma, kameralı su kaçağı tespiti, kırmadan su kaçağı bulma, su tesisatı kaçak tespiti, cihazla su kaçak tespiti, su kaçağı bulma, su kaçağı bulma ve binada su kaçağı tespiti gibi birçok alanı ifade etmektedir. Müşterilerimizin zaman kaybı yaşamamaları için profesyonel personel ve ekipmanlar ile gerçekleştirdiğimiz bakım-onarım işlemlerimiz, %100 memnuniyet ve iş ahlakını öncelemektedir.”

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.