Güvenler Grup Yangın Ekipm. İnş. Met. Boya İht. İhr. San. ve Tic. A.Ş. | İzmir Rehber
  • info@izmirrehber.com
  • 0 850 303 81 08

Güvenler Grup Yangın Ekipm. İnş. Met. Boya İht. İhr. San. ve Tic. A.Ş.

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
205 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Soner Güven
  • ADRES: Gökdere Mah. Gökdere Caddesi No:30 Bornova/İZMİR
  • TELEFON: 9 (023) 234 9104
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 19:00

FİRMA HAKKINDA

Olası bir yangın sırasında, mesken içerisinde bulunan kişilerin tahliyeleri son derece önemli bir konudur. Bunun için İzmir yangın kapısı çerçevesinde üretilmiş olan özel çıkış alanlarının kullanılması gerekmektedir. Standart olarak belirlenmiş ebatlara sahip olan bu ürünlerin bir diğer özelliği ise TSE kriterlerine uygun bir biçimde imal edilmesidir. Sıradan bir kapıdan tamamen farklıdır.
Yangın Kapısı Neden Zorunlu?
Yangın kapısı olarak bilinen özel yapı, büyük ya da küçük fark etmeksizin ortaya çıkan yangınlar sırasında tahliyeyi sağlamaktadır. Konutlar, alışveriş merkezleri, tiyatrolar, devlet kurumları gibi birçok alanda bulunmalıdır. Buradaki temel amaç, doğru bir yönlendirme sayesinde insanların orayı boşaltmasına yardımcı olmaktır. Ancak tek işlevi bu değildir. Çünkü duman sızdırmayan özelliği ve ateşe dayanıklı olması nedeniyle, belirli bir süreye kadar koruma da sağlar. Bu yönüyle bir nevi yangınla mücadele eder. Tüm bunlar ürüne farklı işlevler yüklemektedir.
Yangın Kapısı Üretiminde Nelere Dikkat Edilmelidir?
Güvenler Grup, yangın kapısı İzmir firmaları denildiği zaman akla gelen ilk isimlerden birisidir. Sektörün içerisindeki deneyimi çok uzun yıllarla ifade edilir. Her ürününde çelik malzeme kullanır. Yalıtıma vermiş olduğu önemden ötürü, piyasanın en kaliteli maddelerini tercih etmektedir. Bunun yanı sıra panik kolları konusunda farklı opsiyonlar sunar. Aynı zamanda renk çeşitliliği anlamında geniş bir skalaya sahiptir. Ömürlük kapılar üreten işletme, bunları uygun fiyatlar üzerinden satışa çıkarmıştır.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.