Comser Bilgisayar | İzmir Rehber
  • info@izmirrehber.com
  • 0 850 303 81 08
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
240 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: comser
  • ADRES: Yalı mah 101 sokak no:19 35310 güzelbahçe/İzmir Türkiye
  • TELEFON: 0 (542) 466 5122
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ İZMİR

FİRMA HAKKINDA

Bilgisayar kurulumu, Bilgisayar donanımı, Notebook tamiri, Anakart tamiri, Chip değişimi, Mevcut sistemin yükseltilmesi, Yedekleme sistemleri kurulumu. Network kurulumu, Çok kullanıcılı sistemler için yerel Ağ Kurulumu, Yapısal Kablolama, Wireless Ağ kurulumu, Daha Hızlı ve Daha Güvenli Network trafiği bakımı ve Danışmanlık Hizmetleri, Kurumsal web sayfası tasarımı. Faaliyet alanınız ya da şirketinizin ihtiyaçları doğrultusunda sıra dışı ya da iş odaklı tasarımlara ihtiyaç duyabilirsiniz. Tasarım uzmanlarımız kurumsal imajınızı en iyi şekilde yansıtırken, web sitenizin internet ortamında sorunsuz çalışma ve ihtiyaçlarınıza en iyi şekilde cevap verme konularına dikkat eder.
1 – Müşterilerden gelen her marka notebook tamiri , lcd, anakartların onarım ve bakımlarının yapılması. Web tasarım ile müşterilere kurumsal kimlik hazırlama.
2 – ADSL de bağlantı problemleri yaşayan müşterilere teknik destek sağlayarak bağlantı problemlerini cözmek, gerekiyorsa ekip yönlendirmesi gercekleştirerek enkısa sürede internet bağlantısı kurabilmelerini sağlamak. adsll problemlerinde müşterilere yardımcı olmak.
3 – Bilgisayar satışı,montajı,parca deyişimi,yazılımsal ve donanımsal hataları çözümleme.
4 – Müşterilerden gelen arızalı anakartların tamiri ve bunlara ek olarak, bilgisayarların işletim sistemlerinin kurulumu ve bakımlarının yapılması.

Biz Kimiz ?
COMSER BİLGİSAYAR SERVİS olarak kurumsallığa adım attığı ilk günden bu yana benimsediği kalite ve güven ilkelerine sadık kalarak BİLGİSAYAR,NOTEBOOK,NETWORK,VERİ KURTARMA VE GÜVENLİK KAMERALARI alanında faaliyetlerini sürdürmektedir. GÜZELBAHÇE ilçesi başta olmak üzere birçok bölgede çeşitli teknik projelere imza atmış, yapmış olduğu tüm çalışmaların anahtar teslimini başarıyla gerçekleştirmiştir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
Bize Ulaşın
Merhabalar.
İzmir'in en gelişmiş firma rehberine hoşgeldiniz.