Byportakal Mobilya | İzmir Rehber
  • info@izmirrehber.com
  • 0 850 303 81 08
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
28 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Mustafa Ali Can
  • ADRES: Menderes Mahallesi, İstiklal Caddesi, No: 23 Buca
  • TELEFON: 0 (551) 956 1628
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 17:00
SERVİS SAATLERİ 08:00 - 17:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Byportakal ekibi olarak Her çocuğun dünyasının farklı olduğunu unutmayarak. ‘’Büyük hayaller, küçük alanlar’’ sloganı ile 2021 yılından beri çocukların hayallerini süsleyen, onların ihtiyaçlarını gözeten, kullanışlı, yenilikçi, eğlenceli, kaliteli, güvenli ve çevreye duyarlı, yeni duygular ve yeni deneyimler kazandıran özgün tasarımlara imza atıyoruz.

Hikayemiz:

Byportakal kid’s ekibi Yalnızca güvenli ve rahat değil, aynı zamanda şık, eğlenceli ve çocuklarının ihtiyaçlarına göre tasarlanmış mobilyalar istiyorlardı. misyonumuz her zaman netti: kaliteyi, konforu, güvenliği ve stili en üst düzeyde sunmak, böylece ailelerin çocuklarının büyümesi için sağlıklı ve mutlu alanlar yaratmasını kolaylaştırmak. Hem çevrimiçi olarak hem İzmir ve diğer illerde özel çocuk mobilya, yatak takımı ve dekor koleksiyonları sunuyoruz. en son tasarım gelişmelerinin ön saflarında yer alıyoruz ve bu kadar çok ailenin hayatının bir parçası olmaktan onur duyuyoruz.

Taahhütlerimiz:

Çocuk odalarının eğlence ve stil için olduğu kadar güvenlik ve işlevsellikle de ilgili olması gerektiğine inanıyoruz. Ayrıca, daha temiz havayı teşvik eden ve genel olarak çevre için daha sağlıklı olan ürünlerle sağlıklı bir ev inşa etmenin kolay olması gerektiğine inanıyoruz. Bu nedenle, şık ancak sorun çözen ve katı çevre ve güvenlik standartlarına uyan ürünler tasarlamaya büyük özen gösteriyoruz. Ve her adımda istediğiniz evi tasarlamanıza yardımcı olmaya kendimizi adadık.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.